Bybass Level Two

WYGLĄD i BRZMIENIE

Podkreśleniem wyjątkowej jakości budowy i unikalnej klasy dźwięku naszych kolumn jest ręcznie nałożona politura, pokryte warstwą rodu elementy gniazd głośnikowych oraz wykonane z litego srebra i rodowane  zworki podwójnych portów umożliwiające bi-wiring,.

Wykonane z selekcjonowanych, polerowanych na wysoki połysk granitów i marmurów cokoły kamienne nadają całej konstrukcji stabilność i doskonałe proporcje. Kolumny te można ustawić praktycznie w każdym pomieszczeniu, nie zabierają dużo powierzchni podłogi.  Każda kolumna posiada indywidualny numer seryjny grawerowany na płycie znamionowej umieszczonej przy portach, która jest również pokryta warstwą rodu.

Wynikiem tego są kolumny nie tylko pięknie i elegancko wyglądające, ale przede wszystkim cechujące się znakomitym, naturalnym i idealnie zbalansowanym brzmieniem, bez śladów jakiejkolwiek szorstkości, krzykliwości czy matowości.

Bybass freed sound

"freed sound" to ponad 30 aksjomatów, mających pozytywny wpływ na brzmienie. Uwalniają one  częstotliwości akustyczne od zniekształceń i podbarwień, sprawiając, że każdy rodzaj Muzyki zabrzmi zgodnie z oryginałem, czysto i naturalnie.

Zasady te, od wielu lat uznawane w środowisku Hi-Fi za "holy grail" brzmienia to na przykład zastosowanie naturalnego, najwyższej jakości drewna nie tylko w obudowie, ale również w korpusach głośników wysokotonowych. Celulozowe membrany głośników od dawna uważane za najlepiej oddające piękno, naturalność i głębię brzmienia znalazły zastosowanie w naszych specjalnie zaprojektowanych dla linii Level Two przetwornikach Bybass serii Freed Sound.

Kolumny Bybass Level Two powstały w oparciu o nasze ponad piętnastoletnie doświadczenie w budowie i ulepszaniu głośników Hi Fi.

Zdecydowanie pozytywny wpływ na brzmienie ma również świadoma rezygnacja z syntetycznych materiałów takich jak guma czy plastyk i zastosowane zamiast nich 100% naturalne materiały obrabiane przy użyciu najnowocześniejszych technik takich jak modelowanie 3D,  laser czy obróbka CNC. Materiały jak brąz, korek, runo owcze, srebro oraz rod podkreślają wyjątkową jakość kolumn Bybass Level Two, a wszędzie tam, gdzie wysoka technologia to za mało wkracza czynnik ludzki-ręczne wykończenie i montaż.

 

IMG_2011

Każda kolumna posiada indywidualny numer seryjny grawerowany na płycie znamionowej z bloku solidnego mosiądzu umieszczonej przy portach kabli, która jest pokryta warstwą rodu.

Wynikiem końcowym są kolumny nie tylko pięknie i elegancko wyglądające, ale przede wszystkim cechujące się znakomitym, naturalnym i idealnie zbalansowanym brzmieniem, bez śladów jakiejkolwiek matowości, szorstkości czy krzykliwości.

upper close oak 1395min

Bybass Freed Sound to technologia zapewniająca optymalne rezultaty brzmieniowe w klasie high end, zarówno pod względem naturalności jak i parametrów czysto technicznych.

Dane techniczne Bybass Level Two:

Wymiary..................................1125 x 320 x 240 mm
Masa........................................ 66 kg/szt
Oporność................................. 4 Ohm
Moc RMS................................. 165 W
Moc muzyczna........................ 205 W
Efektywność............................ 94 db
Pasmo przenoszenia.............. 28-23 000 Hz

Wszystkie styki i elementy przewodzące wykonane są z najwyższej jakości litej miedzi, a następnie pokryte warstwą rodu. Zwory systemu Bi-wiring w tylnym porcie kolumny są wykonane z litego srebra i pokryte warstwą rodu. Elementy tylnego portu (zaciski kabli), zwory oraz  nóżki są dostarczane w drewnianej skrzyneczce wykonanej  z takiego samego drewna jak kolumna i tak samo wykończonej.

Każda sztuka posiada własny certyfikat z indywidualnym numerem seryjnym umieszczony w skrzyneczce.

IMG_2055